Munkatársaink

Sütő Csaba intézményvezető
Kálé Rita intézményvezető-helyettes
   

Rehabilitációs Otthon (Avar u. 3.)

 
Nemes Gábor részlegvezető
Baráth Miklós foglalkoztatásvezető
Csete Mónika foglalkoztatásvezető, gondozó
Baráthné Szalai Veronika szociális munkatárs
Bogdán Nikoletta szociális munkatárs
Hallné Bednárik Erzsébet szociális munkatárs
Kovács Viktória szociális munkatárs
Szalai Elvira Klára szociális munkatárs
Fuhrmann Ferenc gépkocsivezető
Töreky Péter gépkocsivezető
Kajtár László gondnok
   

Hajléktalan Otthon (Avar u. 3.)

 
Medey-Szabó Anna részlegvezető
Meló Katinka szociális munkatárs
Tamaskó M. Hajnalka szociális munkatárs
Nagyné Sütöri Zsuzsanna háziorvosi ápoló
Farkasné Balics Andrea gondozó
Juhászné Kiss Gizella gondozó
Karip Ferencné gondozó
Kaszab Zsoltné gondozó
Szücs Katalin gondozó
Takács Katalin gondozó
Lestár Katalin Krisztina takarító
   

Átmeneti Szálló (Avar u. 3.)

 
Bóna Gyöngyi részlegvezető
Al-Qershi Shada Fanni szociális munkatárs
Balázs Bianka Zsófia szociális munkatárs
Boros Roland szociális munkatárs
Jakabovits Zsófia szociális munkatárs
Pető-Lénárt Xénia szociális munkatárs
Pintér Boglárka Iringó szociális munkatárs
Sürge Evelin szociális munkatárs
Szabó Attiláné Somoskői Dorina szociális munkatárs
Szuhai Emese szociális munkatárs
Takács Éva szociális munkatárs
Borsik Tibor Zsombor gondozó
Hegedűs Sándorné gondozó
Takács Levente Kornél gondozó
Bakos Attila segítő
Dénesné Esztergályos Heléna segítő
Kovács Lajos segítő
Labancz Tünde segítő
Molnár Nóra Rebeka segítő
Sinka Katalin segítő
Csendes Zoltánné takarító
Jánosa László portás
Parcsami Anikó portás
   

Éjjeli menedékhely (Avar u. 3.)

 
Schendlné Németh Márta gondozó
Szeredi Gergely gondozó, gazdasági nővér
   

Nappali Centrum (Szarvas u. 26-30.)

 
Ferenczi Judit részlegvezető
Steininger-Tóth Alexandra szociális munkatárs
Burián Lavinia Andrea segítő
Hudácsek Andrea segítő
Mézer Barbara segítő
Stipsics Melinda segítő
   

Gazdasági részleg (Avar u. 3.)

 
Kissné Szalai Annamária gazdasági szakreferens
Péntekné Kiss Bernadett pénzügyi ügyintéző
Csépányi-Bíró Tímea intézményvezető gazdasági helyettese
Galgánné Zsebedics Ágota munkaügyi ügyintéző
Wukitsevits Péterné titkárnő
Fekete Ferencné raktáros
Cseténé Konyhai Rita gazdasági ügyintéző
Kovacsics-Kálé Petra gazdasági ügyintéző
Balogh Eszter térítési díj koordinátor
   

Főzőkonyha (Avar u. 3.)

 
Szabó Gabriella élelmezésvezető
Domonkos Józsefné szakács
Simon Anita szakács
Tóth Balázs szakács
Bodor Ferenc László konyhalány
Fuhrmann Ferencné konyhalány
Orsós Teréz konyhalány
Horváthné Halász Katalin mosodai gépkezelő
Kecskés Györgyné mosodai gépkezelő